Cart Items
- Product Image Product Name Unit Price Quantity total
SKU: 113367
Product Wire: Download PDF
Handy A7 note pad which has 25 leaves of quality 70gsm paper and a house-shaped magnetic holder which attaches to a fridge. Both the pad and the magnet can be branded in full colour and a separate setup charge for each is required. A production lead time of 20 working days applies to this product and it can only be ordered in the quoted order quantities.
White.
| Digital Print | Please refer to template. |
|---|---|
| Digital Print | Please refer to template. |
| Magnet Thickness | 0.7mm |
|---|---|
| Pad Size | A7 |
| Page Colour | White |
| Binding Method | Glued |
| Leaves | 25 |
| Page Weight | 70gsm |
| Page Design | Custom |
| Backing | Yes |
| Production Lead Time | 20 working days |
| Country of Origin | New Zealand |
| Magnet | Magnetic Rubber |
|---|---|
| Pages | Paper |
| Backing | Cardboard |
Individual polybags.
| Carton size | 31 x 22 x 21 cm |
|---|---|
| Carton weight | 5.50 kg |
| Units per carton | 250 |
No stock data available.
| DESCRIPTION | PER UNIT | DecQTY |
|---|
| Tier Qty | Sell (unit) | Sell (subtotal) |
|---|